Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1512
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Remonty w szkołach

Czwartek, 18 sierpnia 2022, 15:46
Aktualizacja: Piątek, 19 sierpnia 2022, 9:47
Autor: red
Strzegom: Remonty w szkołach
Fot. UM Strzegom
Kończą się wakacje, a w placówkach oświatowych w naszej gminie trwają ostatnie prace remontowe i porządkowe, by uczniowie – po powrocie z wczasów, kolonii, półkolonii –mogli się uczyć się w komfortowych warunkach. Co udało się zrobić do tej pory?

W ramach prac remontowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie wykonano m.in.: renowację i malowanie pomieszczeń szkolnych i przedszkolnych; osuszanie i malowanie ścian w szatni uczniowskiej; osuszanie i malowanie ścian w stołówce szkolnej; nasadzanie roślin w ogrodzie szkolnym; renowację i malowanie ogrodzenia w ogrodzie przedszkolnym; renowację urządzeń na placu zabaw w przedszkolu i szkole, a także naprawę ogrodzenia na boisku Orlik.

W PSP w Stanowicach pomalowano dwie sale lekcyjne i szkolną toaletę. W PSP w Kostrzy jeszcze w lipcu wyremontowano dwie sale lekcyjne. Roboty polegały na zbiciu zagrzybiałego tynku, uzupełnieniu braków oraz pomalowaniu ścian. Przygotowane klasy czekają na uczniów.

W PSP nr 2 przeprowadzono remont jednej z sal - malowanie i położenie paneli podłogowych. Z kolei w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Strzegomiu wykonano remont sali komputerowej i sali dla oddziału przedszkolnego - drobne prace naprawcze, malowanie ścian, położenie tapety itp.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group