• Wtorek, 12 listopada 2019
  • Godz. 0:10
  • Imieniny: Renaty, Witolda, Józafata
  • Czytających: 872
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Rezultaty z boisk klasy A

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 23:13
Aktualizacja: 23:17
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Za nami dwie serie spotkań rozgrywek piłkarskiej klasy A.

Klasa A - grupa I

1. kolejka (15 sierpnia)
Unia Jaroszów - Nysa Kłaczyna 1:0
LKS Wiśniowa - Granit Roztoka 1:1
MKS Szczawno Zdrój - Grom Witków 0:1
Joker Jaczków - Sudety Dziećmorowice 1:5
KS Walim - Czarni Wałbrzych 3:3
Wenus Nowice - Włókniarz Głuszyca 2:3
Zieloni Mrowiny - Biały Orzeł Mieroszów 0:4
Cukrownik Pszenno - Gwarek Wałbrzych 3:2

2. kolejka (17 sierpnia)
Nysa Kłaczyna - Włókniarz Głuszyca 0:0
Czarni Wałbrzych - Wenus Nowice 2:2
Cukrownik Pszenno - KS Walim 4:1
Zieloni Mrowiny - Gwarek Wałbrzych 2:2
Sudety Dziećmorowice - Biały Orzeł Mieroszów 2:1
Grom Witków - Joker Jaczków 4:4
Granit Roztoka - MKS Szczawno Zdrój 2:0
Unia Jaroszów - LKS Wiśniowa 5:0

Tabela
1. Unia Jaroszów---------2 - 6 - 6-0
2. Sud. Dziećmorowice--2 - 6 - 7-2
3. Cukrownik Pszenno---2 - 6 - 7-3
4. Granit Roztoka--------2 - 4 - 3-1
5. Grom Witków----------2 - 4 - 5-4
6. Włókniarz Głuszyca---2 - 4 - 3-2
7. Orzeł Mieroszów------2 - 3 - 5-2
8. Czarni Wałbrzych-----2 - 2 - 5-5
9. Gwarek Wałbrzych----2 - 1 - 4-5
10. Zieloni Mrowiny-------2 - 1 - 2-6
11. Wenus Nowice--------2 - 1 - 4-5
12. Nysa Kłaczyna--------2 - 1 - 0-1
13. KS Walim---------------2 - 1 - 4-7
14. Joker Jaczków--------2 - 1 - 5-9
15. LKS Wiśniowa---------2 - 1 - 1-6
16. MKS Szczawno--------2 - 0 - 0-3

Klasa A - grupa II

1. kolejka (15 sierpnia)
Zieloni Łagiewniki - Czarni Sieniawka 1:4
Victoria Tuszyn - Boxmet Piskorzów 0:4
Henrykowianka Henryków - Sparta Ziębice 1:3
Skałki Stolec - Niemczanka Niemcza 1:2
Tarnovia Tarnów - Pogoń Pieszyce 0:1
Płomień Makowice - Rawa Boleścin 2:3
Ślęża Ciepłowody - Wieża Rudnica 1:1
Delta Słupice - Koliber Uciechów 4:3

2. kolejka (17 sierpnia)
Czarni Sieniawka - Koliber Uciechów 1:1
Wieża Rudnica - Delta Słupice 3:3
Rawa Boleścin - Ślęża Ciepłowody 3:2
Pogoń Pieszyce - Płomień Makowice 7:1
Niemczanka Niemcza - Tarnovia Tarnów 7:1
Sparta Ziębice - Skałki Stolec 1:3
Boxmet Piskorzów - Henrykowianka Henryków 2:1
Zieloni Łagiewniki - Victoria Tuszyn 0:6

Tabela
1. Niemczanka Niemcza---2 - 6 - 9-2
2. Pogoń Pieszyce---------2 - 6 - 8-1
3. Boxmet Piskorzów------2 - 6 - 6-1
4. Rawa Boleścin-----------2 - 6 - 6-4
5. Czarni Sieniawka--------2 - 4 - 5-2
6. Delta Słupice------------2 - 4 - 7-6
7. Skałki Stolec-------------2 - 3 - 4-3
8. Victoria Tuszyn---------2 - 3 - 6-4
9. Sparta Ziębice----------2 - 3 - 4-4
10. Wieża Rudnica--------2 - 2 - 4-4
11. Koliber Uciechów------2 - 1 - 4-5
12. Ślęża Ciepłowody-----2 - 1 - 3-4
13. Henryk. Henryków----2 - 0 - 2-5
14. Płomień Makowice-----2 - 0 - 3-10
15. Tarnovia Tarnów------2 - 0 - 1-8
16. Zieloni Łagiewniki------2 - 0 - 1-10

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group