Organizatorzy Gmina Dobromierz z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji, sołtys Zbigniew Matkowski wraz z radą sołecką i radny Teodor Balok zadbali o wiele atrakcji zarówno dla dorosłej części gości, jak i dla najmłodszych. Można było spróbować domowych wypieków, grillowanych i gotowanych potraw, czy zaopatrzyć się w bufecie "U Dobromira". Dzieci korzystały z licznych gier i zabaw. Przed zebranymi na festynie wystąpił gminny zespół folklorystyczno-biesiadny "Czerwone Róże". Imprezę zwieńczyła zabawa taneczna do późnych godzin nocnych, którą poprowadził zespół Hot Music Band.
Fotorelacja na stronie: www.dobromierz.pl
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.