Sobota, 27 czerwca

Rodzinnie w świdnickiej „Szóstce”

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

Wczorajsze popołudnie należało do uczniów świdnickiej Szkoły Podstawowej nr 6 i ich rodzin. Na terenie szkoły odbył się rodzinny festyn.

Atrakcji nie zabrakło. Uczniów świdnickiej „szóstki” odwiedzili strażacy i policjanci. Maluchy mogły z bliska przyjrzeć się służbowym samochodom, zrobić sobie zdjęcie i podpytać funkcjonariuszy o ich pracę.

Poza tym było mnóstwo konkursów i zabawy, sportowych konkurencji oraz loteria fantowa.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka