Piątek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 1206
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Rodzinny piknik

Poniedziałek, 6 września 2021, 13:09
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Rodzinny piknik
Fot. Jaworzyńska Pozytywka
Mnóstwo atrakcji, dobrej zabawy i ponad 5 tysięcy złotych uzbieranych na pomoc potrzebującym. Za nami pierwszy piknik rodzinny zorganizowany przez Jaworzyńską Pozytywkę.

Impreza odbyła się w sobotę 4 września na stadionie miejskim w Jaworzynie Śląskiej. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Nie zabrakło wojskowego sprzętu i wszelkich militariów, spotkań z aktywnymi żołnierzami, weteranami i członkami służb specjalnych. Można było skorzystać z symulatora wypadku, alkogogli i symulatora jazdy samochodem, obejrzeć sprzęt ratowniczy. Odbyły się konkursy w strzelaniu z broni pneumatycznej, konkurs w skoku w dal z mistrzem Polski Mateuszem Jopkiem. Można było także spróbować swoich sił na rowerowym torze przeszkód. Nie brakowało stoisk z pysznymi ciastami oraz koncertów – Natalii Widuto i Verde. Przez cały czas trwania wydarzenia można było zaszczepić się przeciwko COVID-19 jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson.

Podczas imprezy udało się zebrać 5 tys. 200 zł. Kwota ta może jeszcze wzrosnąć. Zebrane środki zostaną przeznaczone na organizację planowanych jeszcze w tym roku akcji:
1. Zbiórkę darów dla dzieci przebywających w Klinice Kardiologii Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
2. Zbiórkę darów do bożonarodzeniowych paczek dla podopiecznych Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich.

Foto: Jaworzyńska Pozytywka

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group