Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 628
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Rozpoczęcie sezonu muchowego

Sobota, 6 lutego 2016, 15:39
Aktualizacja: Poniedziałek, 8 lutego 2016, 15:40
Autor: red
Strzegom: Rozpoczęcie sezonu muchowego
Fot. UM Strzegom
Sezon muchowy – tak długo oczekiwany – rozpoczął się nad Białą Przemszą. Organizatorem spotkania był Piotr Majowy.

Skoro świt, uczestnicy zaczęli się zjeżdżać ze wszystkich stron: Krakowa, Limanowej, Nowego Sącza, Białego Dunajca, Murzasichla, Międzybrodzia, Miłkowa, Sosnowca, Olkusza, Chorzowa, Strzegomia, Jaworzna i Ostrowca Świętokrzyskiego. Planowanych było 25 osób, a przyjechało 37 uczestników.

Ze Strzegomia przyjechało 9 osób z mocną grupą juniorów ze Szkółki Muszkarskiej „Strzegomski Lipień", którzy bez żadnych skrupułów biczowali wodę, a brodzili po … szyję. W strzegomskiej grupie byli seniorzy opiekunowie: Stanisław Pomykała, Przemysław Łasak, Jarosław Rachwalik i Jerzy Harmaciński oraz juniorzy: Jakub Kaszub, Bartosz Głód, Krystian Olszowy, Wojciech Lukas i Adam Krukowski.

Pogoda z rana niespecjalna - padało, ale z czasem zaczęło się przejaśniać i chmury ustąpiły -było słonecznie. Nastrój i humory, jak między przyjaciółmi - wspaniała atmosfera.

Ryby nie bardzo brały, chociaż były i o dł. 45cm, ale za to były rybki spod dłuta Jimmiego, rybki rzeźbione w drewnie, wyglądały jak żywe - wspaniałe.

Takie spotkania udowadniają, że nie trzeba organizować się pod szyldami, by spotkać wspaniałych ludzi - fanatyków wędkarstwa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group