Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 644
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rozstrzygnęli konkursy

Wiadomości: Świebodzice
Sobota, 14 grudnia 2019, 13:59
Autor: red
Fot. UM Świebodzice
Konkursy świąteczne na najładniejszą ozdobę choinkową i kartkę bożonarodzeniową zorganizowane przez gminę Świebodzice zostały rozstrzygnięte.

Tegoroczna edycja dwóch bożonarodzeniowych konkursów: na najładniejszą kartkę i ozdobę świąteczną, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Do urzędu złożono setki kolorowych, pomysłowych prac, a przed jury konkursowym stanęło ogromne wyzwanie.

Mimo, że wybór był niezwykle trudny, udało się wybrać najpiękniejsze ozdoby i kartki. Jednak podium ma tylko trzy miejsca, dlatego decyzją sędziów przyznano też szereg wyróżnień.

Laureaci konkursu pn. „Najładniejsza ozdoba choinkowa”:

Kategoria wiekowa – Przedszkola

I miejsce Michał Pasieczn - Niepubliczne Przedszkole Językowe „Chatka Puchatka”
II miejsce Mateusz Kirklo - Przedszkole Nr 3
III miejsce Hanna Kryszak - Przedszkole Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi

Wyróżnienia:

Kamil Kulesza - Przedszkole Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
Natalia Sklavenas - Przedszkole Nr 3
Adam Trólka - Oddział „0” przy Szkole Podstawowej Integracyjnej
Judyta Łapacz - Oddział „0” przy Szkole Podstawowej Nr 4
Krystian Tomaszek - Przedszkole Niepubliczne Koniczynka

Kategoria wiekowa – Szkoły Podstawowe klasy I-III

I miejsce Anastazja Filipczyk - Szkoła Podstawowa Nr 4
II miejsce Aleksandra Wołowiec - Szkoła Podstawowa Nr 1
III miejsce Maja Dominik - Szkoła Podstawowa Integracyjna

Wyróżnienia:

Dawid Wyraźny - Zespół Szkół Specjalnych
Jakub Benko - Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
Katarzyna Drewiniak - Szkoła Podstawowa Nr 1

Kategoria wiekowa – Szkoły Podstawowe klasy IV-VIII

I miejsce Jakub Zarzycki - Szkoła Podstawowa Integracyjna
II miejsce Weronika Rus - Szkoła Podstawowa Nr 4
III miejsce Hubert Szymczak - Szkoła Podstawowa N 2 z Oddziałami Integracyjnymi

Wyróżnienia:

Witold Wójcik - Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
Maksymilian Jaros - Szkoła Podstawowa Nr 4
Marcel Pilarski - Szkoła Podstawowa Nr 3

Nagrody i wyróżnienia wręczył zwycięzcom Paweł Ozga, burmistrz miasta Świebodzice, podczas spotkania z Mikołajem ,w piątek 6 grudnia.

Laureaci konkursu pn. „Najładniejsza kartka Bożonarodzeniowa”:

Joanna Mikus – Świetlica Środowiskowa ,,Tęczowa Gromada”
Dominik Kruszka – Szkoła Podstawowa Integracyjna
Jakub Garula – Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
Kamila Pochroń - Świetlica Środowiskowa ,,Tęczowa Gromada”
Maksymilian Rum – Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
Patryk Mleczek – Szkoła Podstawowa nr 4
Antonina Izydorczyk – Przedszkole Niepubliczne „Kraina Marzeń”
Adam Kędzierski – Środowiskowy Dom Samopomocy

Osoby Wyróżnione:

Przedszkole nr 2

Hanna Wojciechowska
Karol Rajnik
Mateusz Kujawa
Adrian Sychowski
Adam Kierczyński
Hanna Kryszak

Przedszkole nr 3 Niezapominajka

Dominik Słowik
Hanna Lewińska
Alicja Tarapata

Niepubliczne Przedszkole ,,Koniczynka”

Krystian Tomaszek

Niepubliczne Przedszkole ,,Kraina Marzeń”

Filip Derewiecki
Kira Muratova

Szkoła Podstawowa nr 2

Amanda Wasung
Bartosz Gauze
Julia Meges
Ewa Stawiak
Hanna Malarczyk

Szkoła Podstawowa nr 3

Brajan Malinowski
Andrzej Wutte
Oliwier Kulesza
Marcel Runo
Patrycja Ostrowska
Nadia Zając
Natalia Świderska

Szkoła Podstawowa nr 4

Alan Wilk
Amelia Kowalczyk
Magdalena Surma
Jakub Laśkiewicz
Zuzanna Grzeleńska
Zofia Sobel
Eryk Kurdzielewicz
Kamil Walichnowski
Michał Laśkiewicz
Maksymilian Jaros
Jakub Poznański

Szkoła Podstawowa Integracyjna

Jakub Zarzycki
Mikołaj Momot
Mateusz Ber
Daniel Kłos
Rafał Karwecki

Zespół Szkół Specjalnych

Maksym Pawłowski
Marek Kucharec

Liceum Ogólnokształcące w Świebodzicach

Aleksandra Kołakowska
Brygida Prochera

Centrum Rozwoju, Kultury i Nauki przy Podstawowej Szkole Integracyjnej

Katarzyna Dominik
Maja Dominik

Środowiskowy Dom Samopomocy w Świebodzicach

Mariusz Kędzierski
Roman Górski
Judyta Boratyn

Klub Seniora

Zofia Okińczyc
Genowefa Kuriata
Janina Rogozińska

Dom Pomocy Społecznej Dla Dzieci

Zenon Chwesiuk
Damian Dybaś
Marcin Cichaczewski

Świetlica Środowiskowa ,, Tęczowa Gromada”

Vanessa Grodecka
Aleksandra Węgierska
Amanda Olejkiewicz
Alicja Usień

Miejski Dom Kultury

Maja Rybińska.

Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone laureatom, podczas spotkania w Miejskim Domu Kultury, w poniedziałek (16 grudnia) o godzinie 16:30. Ponadto nagrodzone prace zostały wydrukowane i powędrują z życzeniami do firm i instytucji współpracujących z Gminą Świebodzice, a także do miast partnerskich.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group