Wtorek, 16 czerwca
17°C Jelenia Góra

Rusza budowa kolejnego etapu Centrum Przesiadkowego, przystanki zmienią lokalizację

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

Plac budowy przekazany, w środę, 20 marca firma Skanska rozpoczyna realizację budowy kolejnego etapu Centrum Przesiadkowego.

W związku z tym od środy przystanki nr 11 i 12 zostaną przeniesione z ul. Kolejowej (przystanki zlokalizowane po stronie dworca kolejowego) na ul. Spacerową (zmiany zostały zaznaczone na załączonej mapie).

Zmiany dotyczą prywatnych przewoźników, którzy jadą w kierunku: Bolkowa, Jawora, Strzegomia, Wałbrzycha, Świebodzic, Modliszowa, Szczawna Zdrój.

Przewoźników i podróżnych prosimy o dostosowanie się do zmian organizacyjnych. O dalszych zmianach będziemy informować sukcesywnie w miarę postępu prac budowlano–inwestycyjnych.

Za niedogodności przepraszamy!

(UM Świdnica)

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka