Zajęcia będą prowadzone przez mgr Alinę Biskupską trenera II klasy pływania. Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość wzięcia udziału w treningu. Zapraszamy chętnych uczniów klas VI i ich rodziców.
Rusza klasa pływacka
Audio
Czytaj na głos
Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Sportowymi im. gen. M. Zaruskiego wraz z Klubem Sportowym UKS SVIDA organizuje 21 marca o godzinie 19.00 na pływalni krytej przy ul. Równej spotkanie informacyjne, trening sportowy oraz zapisy do klasy pierwszej pływackiej.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.