Czwartek, 6 października
Imieniny: Artura, Brunona
Czytających: 868
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Ruszyła kolejna XI edycja" Świdnickiego Gryfa"

Poniedziałek, 13 kwietnia 2015, 13:37
Aktualizacja: 13:38
Autor: red.
Świdnica: Ruszyła kolejna  XI  edycja" Świdnickiego Gryfa"
Fot. archiwum
Przypominamy, że ruszyła kolejna, XI edycja konkursu "Świdnicki Gryf" – nagrody gospodarczej przyznawanej firmom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie Świdnicy.

To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest w następujących kategoriach:

1. "Sudecki produkt regionalny", (w tej kategorii mogą brać udział firmy prowadzące działalność na terenie dawnego województwa wałbrzyskiego oraz Jawora i Bolkowa)
2. "Dynamiczny rozwój firmy",
3. "Innowacyjność",
4. "Firma społecznej odpowiedzialności biznesu",
5. "Najlepszy debiut gospodarczy",
6. "Gryf bez barier"

Nagrodę przyznaje kapituła, której skład zmienia się co roku. W skład kapituły wchodzą przedstawiciele władz Miasta, laureaci z poprzedniej edycji oraz przedstawiciele organizacji około biznesowych. Liczymy że zechcecie Państwo podzielić się z mieszkańcami Świdnicy swoimi dotychczasowymi osiągnięciami i złożycie aplikację w wybranej przez Państwa kategorii. Dlatego zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu. Termin składania ankiet - do 15 maja 2015 r. listownie na adres Urzędu Miejskiego w Świdnicy ul. Armii Krajowej 49 lub mailowo: swidnickigryf@um.swidnica.pl

Od tego roku Miasto Świdnica zamierza promować laureatów nagród Świdnickiego Gryfa na wybranych imprezach miejskich oraz na miejskim portalu internetowym.

Chcielibyśmy, aby promocja odbywała się również m.in. za Państwa pośrednictwem, np. na lokalnych portalach internetowych. Zachęcamy media do czynnego udziału w działaniach, zmierzających do promocji firm. Chcielibyśmy aby poprzez ten rodzaj działań zarówno nowe firmy jak i te działające na rynku od wielu lat mogły "przedstawić się" szerszemu gronu mieszkańców. Prosimy o składanie propozycji.

(UM Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group