Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1022
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Schetyna wspiera świdnicką kampanię

Środa, 21 września 2011, 18:02
Aktualizacja: Czwartek, 22 września 2011, 10:50
Autor: GrA
Świdnica: Schetyna wspiera świdnicką kampanię
Fot. Agnieszka Gryc
Miał być tuskobus, zamiast tego było spotkanie z Grzegorzem Schetyną. Marszałek spotkał się dziś w Świdnicy z prezydentem miasta, później z dziennikarzami.

- Przyjechałem, żeby zobaczyć, jak wydawane są środki europejskie, jak wyglądają projekty realizowane przez samorząd – mówił podczas kilkunastominutowej konferencji prasowej w świdnickim Muzeum Dawnego Kupiectwa Grzegorz Schetyna.

Wcześniej marszałek spotkał się z prezydentem Świdnicy Wojciechem Murdzkiem. Podczas krótkiego spaceru po mieście miał okazję przyjrzeć się m.in. odbudowie świdnickiej wieży ratuszowej. – Chcemy zobaczyć, jak zmienia się Dolny Śląsk. Takie przykłady, jak Świdnica trzeba podnosić do rangi wzoru. Świdnica jest dumnym miastem, z własnymi osiągnięciami, miastem, które wykorzystuje dobrze rozumianą samorządowość. Zawsze z sympatią tutaj jestem – dodaje Grzegorz Schetyna.

Spotkanie w Świdnicy to część kampanii Platformy Obywatelskiej. Tuskobusem marszałek Grzegorz Schetyna objechał dziś Polanicę, Ząbkowice Śląskie i Nową Rudę. Do Świdnicy przyjechał samochodem. Stąd wyruszył do Wrocławia.

- Jesteśmy tu z kandydatami okręgu wałbrzyskiego do Sejmu i Senatu. To część dużego projektu. Sensowni parlamentarzyści z dobrym, racjonalnym, otwartym, budującym porozumienie samorządem, w którym partyjność nie jest na pierwszej linii frontu daje możliwość realizacji wielkich wspólnych projektów.

Zapytany o wyniki ostatnich sondaży wyborczych Grzegorz Schetyna śmiało przyznaje, że się ich nie obawia. Dla niego liczy się jedynie dobry wynik wyborczy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group