Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 975
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Seniorzy połamali się opłatkiem

Wtorek, 20 grudnia 2016, 15:49
Autor: red
Żarów: Seniorzy połamali się opłatkiem
Fot. UM Żarów
Spotkanie opłatkowe studentów żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, jak co roku zgromadziło liczne grono sympatyków, przyjaciół i zaproszonych gości.

Rozpoczął je występ przedszkolaków, którzy zaprezentowali przed seniorami swoją własną wersję jasełek.

Był czas na życzenia, łamanie się opłatkiem i wspólną wieczerzę wigilijną. Na pięknie przystrojonych stołach nie zabrakło wigilijnego barszczu i świątecznych ciast.
- Serdecznie dziękuję za ten rok pełen sukcesów, radości, ale i wytężonej pracy. Dziękuję burmistrzowi Leszkowi Michalakowi, pracownikom Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie i Helenie Słowik dyrektorowi żarowskiego gimnazjum za to, że zawsze nas wspierali i nigdy nie odmawiali pomocy. Dla nas seniorów to najlepszy świąteczny prezent - mówiła podczas świątecznego spotkania Krystyna Markiewicz prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żarowie.

Życzenia zgromadzonym seniorom składali także burmistrz Leszek Michalak i Roman Konieczny przewodniczący Rady Miejskiej.
- Uniwersytet Trzeciego Wieku to jedno z najważniejszych i najbardziej trafnych przedsięwzięć w naszej gminie. Dziś widzimy także istotę funkcjonowania uniwersytetu - ważne są nie tylko zajęcia i zdobywanie nowej wiedzy, ale także integracja, wspólne spędzanie czasu, nowe znajomości i przyjaźnie. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu radości i spokoju, a Nowy Rok niech obdaruje Was szczęściem i pomyślnością.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group