Czwartek, 25 czerwca

Sesja w Świdnicy

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W piątek, 31 marca o godz. 10.00 rozpocznie się LII sesja Rady Miejskiej w Świdnicy.

Radni rozpatrywać będą 8 projektów uchwał.

W porządku obrad znalazły się m.in. uchwały w sprawie: utworzenia i przystąpienia do Stowarzyszenia Energetyki Obywatelskiej Ziemi Świdnickiej; nadania nazwy skwerowi u zbiegu ulic Wałbrzyskiej, Romualda Traugutta i Pionierów Ziemi Świdnickiej w Świdnicy oraz nadania tytułu „Zasłużonego dla Miasta Świdnicy”.

Przedstawione zostanie także sprawozdanie z kontroli w Urzędzie Miejskim w Świdnicy, dokonanej przez Komisję Rewizyjną Rady Miejskiej w Świdnicy pn. „Kontrola wydatków z budżetu Gminy Miasto Świdnica stanowiąca dotację dla Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica za rok 2022”.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka