Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 555
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Sezon na bójki

Poniedziałek, 4 lutego 2019, 17:16
Aktualizacja: Wtorek, 5 lutego 2019, 9:19
Autor: red
Świdnica: Sezon na bójki
Fot. Straż Miejska Świdnica
W dniu 30 stycznia w godzinach popołudniowych uwagę operatora monitoringu wizyjnego straży miejskiej przykuł mężczyzna, który swoim zachowaniem zakłócał spokój i porządek publiczny.

Wędrując od dworca PKP Świdnica Miasto do świdnickiego Rynku zaczepiał przechodniów wymachując rękoma, doprowadzając do bójek.

Gościnne występy niesfornego młodzieńca zakończyły się postępowaniem mandatowym. W związku z tym, że jego poczynania miały charakter chuligański strażnicy nałożyli na niego mandat karny w maksymalnej wysokości 500 złotych. Okazało się, że jest to mieszkaniec ościennej gminy. Kolejnym razem odwiedzając nasze miasto na pewno rozważy sposób swojego zachowania. Nie będzie przyzwolenia na takie zachowania w Świdnicy.

Tymczasem 3 lutego o godz. 0:38 operator monitoringu miejskiego zauważył przemieszczającą się grupę osób. W pewnym momencie oko kamery dostrzegło dwóch mężczyzn, którzy postanowili przejść od słów do czynów. Na miejsce dyżurny Straży Miejskiej skierował patrol funkcjonariuszy, aby pogodził obu zwaśnionych panów. Każdy z mężczyzn za odbyty sparing otrzymał od strażników sto złotych mandatu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
100%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group