Dziś od samego rana tłumy świdniczan nadciągały nad świdnicki basen letni. Nie zabrakło amatorów kąpieli i opalania. Dla tych, którzy jeszcze w tym roku z uroków otwartego basenu nie korzystali, informujemy, że za bilet wstępu osoba dorosła zapłaci 5 złotych za cały dzień, a dzieci powyżej 7 roku życia – 3 złote.
Tradycyjnie już wakacyjne zniżki dla dzieci i młodzieży wypoczywającej w mieście przygotowało Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne. Każdy, kto kupi wakacyjny bilet w świdnickim MPK, będzie mógł wejść na basen letni za 50 % ceny biletu ulgowego.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.