Środa, 24 czerwca

Siatkarki Gimnazjum nr 1 bezkonkurencyjne

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Siatkarki z Gimnazjum 1 w Świdnicy okazały się bezkonkurencyjne w zawodach powiatowych.

13 stycznia w Gimnazjum nr 3 w Świdnicy zostały rozegrane mecze na etapie powiatowym w ramach GIMNAZJADY MŁODZIEŻY PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT.

Dziewczęta z Gimnazjum 1 w Świdnicy w składzie: Hania Bieżyńska, Kasia Całka, Wiktoria Gałązka, Zuzia Gąsior, Paulina Iwan, Ala Kubik, Maja Młynarczyk, Wiktoria Stępin, wygrały wszystkie mecze pokonując GIMNAZJUM STRZEGOM, GIMNAZJUM ŻARÓW oraz GIMNAZJUM NR 3 ŚWIDNICA.

Tym samym dołączyły do grona półfinalistów strefy wałbrzyskiej. Mecze strefy wałbrzyskiej rozegrane będą 21 stycznia.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka