Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 894
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Siatkówka dziewcząt w Strzegomiu

Środa, 20 marca 2019, 19:21
Aktualizacja: Czwartek, 21 marca 2019, 9:23
Autor: red
Strzegom: Siatkówka dziewcząt w Strzegomiu
Fot. UM Strzegom
W AKS–ie Strzegom zainaugurowała działalność grupa siatkarska dla dziewcząt. Treningi prowadzi absolwentka AWF we Wrocławiu i instruktorka piłki siatkowej Aleksandra Dolecka.

Zajęcia odbywają się w hali OSiR w Strzegomiu w poniedziałki i środy w godzinach 17.00 do 18.30. Już pierwsze zajęcia potwierdzają popularność siatkówki wśród dziewcząt w naszym mieście. Na zajęcia systematycznie uczęszcza 18 zawodniczek.

Choć są to uczennice z różnych szkół i prezentują bardzo zróżnicowany poziom umiejętności siatkarskich, to nie brakuje im chęci do treningów i zaangażowania. Grupa planuje systematyczne zajęcia treningowe do czerwca. Jeśli tylko dziewczyny potwierdzą swoją frekwencją i ambicją chęć kontynuowania treningów, to z powodzeniem grupa będzie się rozwijać w przyszłości.

Zajęcia z piłki siatkowej dla dziewcząt to nowość na strzegomskim rynku sportowym. Mamy nadzieję, że nadal będą cieszyć się dużą popularnością. Na razie zawodniczki tylko trenują i uczą się podstaw piłki siatkowej, ale już niebawem rozegrają pierwsze mecze. Na początek na poziomie gminnym.

Zawodniczki i trenerka serdecznie dziękują zarządowi AKS-u Strzegom i gminie Strzegom za sfinansowanie działalności żeńskiej grupy piłki siatkowej w naszym mieście.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group