Wtorek, 23 czerwca

Skrzaty grały w Legnicy

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W rozegranym w Legnicy turnieju halowej piłki nożnej skrzatów zespół Victorii Świebodzice zajął I miejsce.

Wyniki naszego zespołu:

Victoria - Unia Rosochata 2:0 i 3:0
Victoria - Miedż Legnica I 3:1 i 4:0
Victoria - Miedż Legnica II 10:0 i 5:1

Skład MKS Victorii Świebodzice: Sikora P., Hoptiany P., Owsianny B., Partyka O., Pelc K., Gawroński F., Nogajczyk W., Cichy B.

W rozegranym turnieju piłki nożnej halowej Gryf Cup zespół żaków Victoria Świebodzice zajął III miejsce.

Wyniki naszego zespołu:

Victoria - Orlik Kłodzko 2:0
Victoria - MKP Wołów 0:0
Victoria - Gryf Świdnica I 8:0
Victoria - Gryf Świdnica II 0:1
Victoria - Olympic Brzeg Dolny 1:1
Victoria - Pogoń Pieszyce 1:1

Skład MKS Victorii Świebodzice: Sikora P., Bednorz M., Madejczyk P., Madejczyk K., Michalik K., Kubiak W., Chełminiak A.

Królem strzelców turnieju został zawodnik Victorii Wiktor Kubiak - zdobywca 8 bramek.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka