Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 654
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Słabe nerwy

Piątek, 6 maja 2022, 7:32
Aktualizacja: 10:33
Autor: red
Świdnica: Słabe nerwy
Fot. KPP Świdnica
Policjanci Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego, Wydziału Prewencji świdnickiej komendy zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków odurzających.

Do zatrzymania mężczyzny doszło 4 maja br. w godzinach wieczornych. Podczas patrolu rejonu miasta Świdnicy, policjanci na jednej z ulic zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął nerwowo się zachowywać- przyspieszać, zwalniać i znów przyspieszać

Nerwowe zachowanie mężczyzny nie uszło uwadze policjantów, którzy postanowili poznać przyczynę „niezdecydowanego” kroku mężczyzny. Podeszli do 36-latka, który stał się jeszcze bardziej nerwowy, zaczęły drzeć mu ręce i nie był w stanie wyjaśnić przyczyny tego zachowania. Ale policjanci szybko też poznali powód. Podczas kontroli osobistej mundurowi ujawnili przy 36-latku słoiczek z zawartością suszu koloru brunatno-zielonego. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana, której zabezpieczono kilka porcji.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group