Czwartek, 25 czerwca

Socjalna wytrwałość

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

21 listopada obchodzony jest jako Dzień Pracowników Socjalnych. Z tej okazji burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz oraz zastępca burmistrza Justyna Chrebela spotkali się z pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej i kierownikiem instytucji Joanną Bytniewską, aby podziękować za trud codziennej pracy.

- Dziękujemy za waszą pracę, empatię i troskę okazywaną mieszkańcom. Za to, że w tych trudnych czasach, kiedy tych obowiązków i wyzwań wciąż przybywa, cały czas chcecie nieść innym pomoc. Za to, że wielokrotnie wasza praca przyjmuje formę wolontariatu. Życzę wytrwałości, energii i sukcesów nie tylko zawodowych, ale też w życiu prywatnym – mówił burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka