• Poniedziałek, 20 stycznia 2020
  • Godz. 12:14
  • Imieniny: Fabiana, Sebastiana
  • Czytających: 702
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Solgaz rośnie w siłę

Wiadomości: Świdnica
Piątek, 8 lutego 2019, 7:30
Autor: red
Fot. użyczone
Od blisko 5 lat, kiedy zaczęła działać na dobre w Świdnicy, wciąż dynamicznie się rozwija. Tak dynamicznie, że zwyczajnie na hali produkcyjnej zrobiło się już ciasno. Lada dzień polski producent sprzętu AGD – firma Solgaz Sp. z o.o. podwoi swoją powierzchnię, na której produkowane będą m.in. innowacyjne płyty kuchenne gaz pod szkłem.

- Obecna ekspansja naszego sprzętu na 30 krajów na świecie spowodowała znaczny wzrost produkcji. Tym samym dotychczasowa powierzchnia hali stała się niewystarczająca. W ubiegłym roku podjąłem rozmowy z WSSE „Invest Park” ws. przejęcia sąsiadującej z nami hali produkcyjnej, dzięki czemu niebawem podwoimy nasze metrażowe zasoby – mówi Ireneusz Bartnikowski, prezes Zarządu Solgaz Sp. z o.o.

Prace nad adaptacją nowego pomieszczenia już się rozpoczęły i za kilka dni zacznie ono w pełni funkcjonować. Zwiększenie części produkcyjnej to nie jedyne zmiany. W drugiej połowie 2019 r. Solgaz zajmie także nowe pomieszczenia administracyjne, co jest odpowiedzią na sukcesywny wzrost zatrudnienia.

O dynamicznym rozwoju firmy i docenieniu marki, jako poważnego gracza na rynku AGD świadczą też biznesowe wyróżnienia, jakie sukcesywnie trafiają na konto marki. Solgaz Sp. z o.o. niebawem odbierze kolejną statuetkę, ponieważ został laureatem Gazel Biznesu, uzyskując tytuł najbardziej dynamicznej firmy sektora MŚP.

Warto wspomnieć, że kilka dni temu marka wprowadziła do swojego asortymentu nowy model płyty – OPTIMA 4+1 – udoskonalonej następczyni sztandarowej płyty gaz pod szkłem GPC 4+1. Nowa OPTIMA jest większa, cieńsza i posiada nowy design. W swojej ofercie marka posiada też płyty indukcyjne, piekarniki oraz okapy.

Wszystkich zainteresowanych produktami polskiego producenta innowacyjnego sprzętu AGD zapraszamy do siedziby spółki w Świdnicy przy ul. Towarowej, gdzie w firmowym showroom’ie można przyjrzeć się asortymentowi z bliska i bezpośrednio dokonać zakupu. Specjalnie zaaranżowana w firmie kuchnia umożliwia też przetestowanie sprzętu na żywo.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Bońkowski 7-03-2019 16:01
Cieszy niezmiernie taki rozwój sytuacji. Solgaz jako producent AGD zaskoczył wszystkich swoimi rozwiązaniami. I nadal zaskakuje. Wygląd produktów jest niesamowity. Sami mamy ich płytę 4+2 oraz okap szczelinowy. Funkcja automatycznego włączania jest wręcz genialna. Sposób sterowania urzadzeniami (dotyk) to innowacja wśród sprzetów AGD. I za to należy wyróżniac Solgaz.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group