Piątek, 26 czerwca

Sołtysi obradowali

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Ważne decyzje podjęto na zebraniu sołtysów w gminie Dobromierz.

Podczas wtorkowego spotkania wójta Jerzego Ulbina z sołtysami omówiono harmonogram tegorocznych Parafialnych Dożynkowych Mszy Świętych. Podjęto decyzję, że ze względu na pandemię wywołaną wirusem SARS-CoV-2 w roku bieżącym nie odbędą się Dożynki Gminne.

Ustalone zostały również terminy wrześniowych zebrań wiejskich, podczas których podejmowane będą uchwały w sprawie zadań realizowanych z funduszu sołeckiego w 2021 r.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka