Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 631
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Sportowe wyróżnienia

Poniedziałek, 28 marca 2022, 13:07
Autor: red
Świdnica: Sportowe wyróżnienia
Fot. UM Świdnica
Świdniccy sportowcy, trenerzy oraz działacze otrzymali nagrody Prezydenta Miasta Świdnicy za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej za 2021 rok.

Przyznano:

nagrody indywidualne dla zawodnika w wysokości po 500 zł:
- Sonia Rozumkiewicz - lekkoatletyka

- Dariusz Szczepanik - lekkoatletyka

- Tomasz Kowalski - kolarstwo szosowe

- Anna Wojas - sportowy taniec towarzyski

- Tomasz Wojas - sportowy taniec towarzyski

nagrody indywidualne dla zawodnika w wysokości po 450 zł:
- Julia Krasoń - piłka siatkowa

- Karolina Kohutiak - boks

- Mikołaj Styczeń - taekwon-do

- Aleksander Zelek - piłka ręczna plażowa

- Michał Kopeć - speedcubing

- Kyrylo Mukhin - boks

- Urszula Janusz - judo

- Antoni Romanik - judo

- Stanisław Romanik - judo

- Wiktor Chrząstowski - piłka ręczna

- Franciszek Halicki - modelarstwo lotnicze i kosmiczne

- Magdalena Halicka -modelarstwo lotnicze i kosmiczne

- Milena Halicka - modelarstwo lotnicze i kosmiczne

- Marcel Zieliński - taekwon-do / kickboxing

- Maciej Dobrowolski - taekwon-do / kickboxing

- Marcel Borkowski - pływanie

- Adam Chodyniecki - speedcubing

nagrody indywidualne dla zawodnika w wysokości po 400 zł:
- Hanna Kubryńska - akrobatyka sportowa

- Karolina Kozieł - akrobatyka sportowa

- Amelia Trelewska - akrobatyka sportowa

- Julia Wrońska - akrobatyka sportowa

- Zuzanna Cieślak - akrobatyka sportowa

- Marek Zieliński - akrobatyka sportowa

- Filip Makowski - akrobatyka sportowa

- Kamil Musiał - akrobatyka sportowa

- Damian Bober - akrobatyka sportowa

nagroda zespołowa - upominek rzeczowy w wysokości 990 zł dla drużyny młodzików rocznik 2009/2010 - MKS Polonia - Stal Świdnica – piłka nożna
nagrody dla trenera prowadzącego szkolenie w wysokości po 550 zł:
- Stanisław Godlewski -boks

- Anna Kozieł - akrobatyka sportowa

- Bartłomiej Zamęcki - judo

- Piotr Pas - akrobatyka sportowa

- Angelika Prześlica - Stadnik - akrobatyka sportowa

- Robert Gniot - boks

- Łukasz Halicki - modelarstwo lotnicze i kosmiczne

- Kamil Halicki - modelarstwo lotnicze i kosmiczne

nagrody za całokształt dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w wysokości po 600 zł:
- Leszek Noworól - multi dyscyplinarne

- Jarosław Lato - piłka nożna

- Jan Grusiecki - piłka siatkowa szczebel wojewódzki, turystyka i rekreacja

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group