Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 501
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Spotkają się fani

Sobota, 9 października 2021, 9:41
Aktualizacja: 9:42
Autor: red
Świdnica: Spotkają się fani
Fot. organizatorzy
Świdnickie spotkanie fanów Alice in Chains, Metalliki i Depeche Mode.

16 października w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury odbędzie się "Maraton projekcji koncertowych". Na fanów czeka ponad 5 godzin obrazu i muzyki odtwarzanych z wydawnictw DVD i Blu-ray, które świdniccy fani muzyki wskazali w ankiecie organizowanej przez ŚOK.

Najwięcej głosów zdobyło wydawnictwo Alice in Chains "MTV Unplugged". Kameralny koncert nagrany w 1996 roku do dziś cieszy się wielkim uznaniem zarówno fanów grunge'u jak i szeroko pojętego rocka.

Na drugim miejscu uplasował się tytuł Metallica "S&M2", czyli najnowszy (2019 r) występ ikony metalu z muzykami orkiestry symfonicznej San Francisco.

Depeche Mode to numer 3. na liście życzeń świdniczan do obejrzenia. Wydawnictwo "Tour of the Universe" to zapis koncertu w Barcelonie z 2009 roku.

Każde z tych wydawnictw powstawało w innej dekadzie, przez co różnią się możliwościami technicznymi użytymi podczas produkcji, ale też koncepcją przedstawienia repertuaru. W cenie karnetu (10 zł) będzie można obejrzeć i porównać wszystkie projekcje wg. następującego harmonogramu:

17:00 bramka
17:30 Depeche Mode – Tour of the Universe (blu-ray)
20:00 Alice In Chains – MTV Unplugged (dvd)
21:15 Metallica – S&M2 (blu-ray)

Sprzedaż i szczegółowe informacje dostępne są na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: https://sok.com.pl/wydarzenie/maraton-projekcji-koncertowych-alice-in-chains-metallica-depeche-mode/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group