Niedziela, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 1392
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Spotkanie informacyjne

Czwartek, 30 czerwca 2022, 15:14
Autor: red
Świebodzice: Spotkanie informacyjne
Fot. UM Świebodzice
W środę (29 czerwca) w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach odbyło się V spotkanie informacyjno–edukacyjne dla osób zainteresowanych dofinansowaniem do wymiany wysokoemisyjnego źródła ciepła, wymiany stolarki okiennej i drzwiowej oraz montażu odnawialnych źródeł energii w ramach programu „Czyste Powietrze”.

Spotkanie było prowadzone przez pracownika Urzędu Miejskiego. Na spotkaniu przedstawiono mieszkańcom ofertę, która skierowana jest dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych oraz dla budynków mieszkalnych wielorodzinnych mieszczących od 3 do 20 lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Opowiedziano, czym jest program „Czyste Powietrze”, jakie zakłada cele oraz w jaki sposób można zawnioskować o dotację lub kredyt. Na spotkaniu uczestnikom zostały przekazane najważniejsze informacje dotyczące programu „Czyste Powietrze”. Przedstawiono również informacje na temat programu pilotażowego w województwie dolnośląskim dla właścicieli/współwłaścicieli lokali mieszkalnych i wspólnot mieszkaniowych, którzy mogą ubiegać się o dofinansowanie w ramach Programu Czyste Powietrze.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group