Niedziela, 28 czerwca

Spotkanie szefów gmin w gminie Marcinowice

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W Ślężańskim Młynie w Szczepanowie odbyło się kolejne spotkanie szefów gmin Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Było to drugie spotkanie na terenie gminy Marcinowice z cyklicznych spotkań organizowanych w każdej z 22 gmin Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Aglomeracja Wałbrzyska jest porozumieniem, dzięki któremu gminy przy wsparciu Unii Europejskiej mogą realizować wspólną strategię rozwoju.

Działania zawarte w programie, współfinansowane są ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, mając do dyspozycji część budżetu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dzięki takiej współpracy na terenie gminy Marcinowice m.in. budowane jest przedszkole gminne.

Spotkanie miało charakter typowo roboczy.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka