Środa, 24 czerwca

Spotkanie z medalistą

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W najbliższą środę, 11 sierpnia mieszkańcy gminy Żarów będą mogli oficjalnie powitać Naszego Olimpijskiego Mistrza Pawła Fajdka.

Burmistrz Miasta Żarów Leszek Michalak, Przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny i Klub Sportowy "Zjednoczeni Żarów" zapraszają mieszkańców na oficjalne powitanie Pawła Fajdka - brązowego medalisty w rzucie młotem.

Spotkanie zaplanowane zostało na 11 sierpnia o godz. 16.00, na stadionie przy ul. Sportowej w Żarowie.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka