Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 937
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Spotkanie ze sportowcami

Wtorek, 8 października 2019, 13:10
Autor: red
Świebodzice: Spotkanie ze sportowcami
Fot. UM Świebodzice
1 października burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga spotkał się w Ratuszu Miejskim z utalentowanymi zawodnikami klubu Taekwondo Taipan, Julią Futryk oraz Hubertem Cytarzyńskim, a także trenerem Jarosławem Włochalem oraz Andrzejem Cytarzyńskim – tatą Huberta.

Podczas spotkania burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga okazał zawodnikom szacunek za ich wielki trud, doskonale wyniki, promocję miasta na arenie międzynarodowej, a zarazem zachęcił do dalszej, bardzo dobrej współpracy z miastem Świebodzice. Wręczył także okolicznościowe dyplomy oraz upominki, Julii za brązowy medal zdobyty na mistrzostwach Świata w Brazylii, a Hubertowi za udział w mistrzostwach. Julia i Hubert dzielnie walczyli wśród zawodników m.in. z Urugwaju Etiopii. Londynu, Argentyny Stanów Zjednoczonych, Kanady, Nowej Zelandii.

Obydwoje doskonale spisali się i godnie reprezentowali nasze miasto, pomimo kontuzji jakiej doznała Julia, walczyła przez dwie rundy ze złamanym palcem u stopy. Z uśmiechem na twarzy wspominała tamte chwile, mówiąc, że nie czuła bólu.

Julia i Hubert to bardzo otwarci, sympatyczni młodzi ludzie, Julia studentka Politechniki, a Hubert uczeń II LO w Wałbrzychu, na co dzień pomimo wielu obowiązków oddają się w pełni swojej pasji – treningom w klubie Taekwondo Taipan. Mają głowę pełną pomysłów i marzeń, korzystają z doświadczenia ich mentora, planują uczestnictwo w mistrzostwach, które odbędą się za półtora roku w Republice Południowej Afryki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group