Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 972
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Sprawca kradzieży zatrzymany w bezpośrednim pościgu

Czwartek, 25 kwietnia 2019, 7:28
Aktualizacja: 12:30
Autor: red
Świdnica: Sprawca kradzieży zatrzymany w bezpośrednim pościgu
Fot. KPP Świdnica
Policjanci świdnickiej komendy zatrzymali w bezpośrednim pościgu 32–letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie szeregu kradzieży z działek m.in. torebki, portfeli wraz z dokumentami oraz z pieniędzmi. Podejrzanemu udowodniono kilka czynów.

Oficer świdnickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w rejonie ogródków działkowych na terenie Świdnicy doszło do kradzieży torebki wraz z portfelem i dokumentami. Niezwłocznie w rejon zdarzenia wysłany został patrol policji.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy w bezpośrednim pościgu po dokonaniu przestępstwa kradzieży torebki wraz z telefonem komórkowym, kartą bankomatową, dowodem osobistym zatrzymali 32-letniego mieszkańca Świdnicy. Po zatrzymaniu policjanci szybko ustalili, że mężczyzna podejrzany jest jeszcze o trzy inne kradzieże rzeczy z altanek.

Mężczyzna łącznie usłyszał 4 zarzuty kradzieży. Okazało się, że w przeszłości był on już karany za przestępstwa podobne, dlatego teraz odpowie w warunkach tzw. „recydywy” i może mu grozić kara nawet 7,5 roku pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group