Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 943
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Sprawdź smak zdrowia

Piątek, 17 września 2010, 8:11
Aktualizacja: 8:12
Autor: KO
Świdnica: Sprawdź smak zdrowia
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Ruszają obchody Dni Żywności Prozdrowotnej i Regionalnej – o godz. 10.00 na świdnickim Rynku imprezę pod hasłem „Zdrowie ma smak” otworzą władze powiatu, miasta i gminy. Dziś i jutro będziemy mogli degustować żywność prozdrowotną od ponad dwudziestu wystawców.

Producenci zdrowej żywności przyjechali do Świdnicy z powiatów: kartuskiego, chojnickiego, tatrzańskiego, łowickiego, bolesławieckiego, kamiennogórskiego, jeleniogórskiego, dzierżoniowskiego, kłodzkiego, żywieckiego, milickiego i wrocławskiego. Będą też oczywiście nasi lokalni wystawcy.

W programie dziś i jutro w godz. 10.00-18.00 prezentacje i sprzedaż produktów żywnościowych oraz część medyczna: bezpłatne badania dla mieszkańców (pomiar ciśnienia tętniczego krwi, bezpłatne badanie poziomu cukru i cholesterolu we krwi, badania słuchu i wzroku, badanie składu ciała, pomiar tkanki tłuszczowej oraz obliczanie BMI).

Organizatorem uroczystości jest wydział zdrowia Starostwa Powiatowego w Świdnicy przy współpracy Urzędu Miasta w Świdnicy, Urzędu Gminy Świdnica, Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świdnicy, Urzędu Miasta i Gminy w Żarowie, Świdnickiego Ośrodka Kultury oraz Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej. Więcej na temat imprezy w artykule: Popróbuj zdrowia… o smaku sera.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group