Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 890
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Sprzedawał ziemniaki i okradł starszą kobietę

Poniedziałek, 31 marca 2014, 12:44
Aktualizacja: 12:45
Autor: red.
Świebodzice: Sprzedawał ziemniaki i okradł starszą kobietę
Fot. archiwum
Sprzedał ziemniaki i okradł 79–letnią mieszkankę Świebodzic. Teraz za przestępstwo, którego się dopuścił odpowie przed Sądem.

Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach ustalili i zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu złotoryjskiego. Na początku marca br. mężczyzna zajmujący się handlem obwoźnym płodami rolnymi zawitał do Świebodzic. Sprzedał ziemniaki 79-letniej mieszkance Świebodzic. Kobieta zapłaciła za towar, a sprzedający poprosił ja o szklankę wody. Gdy wszedł do mieszkania zauważył gdzie starsza pani chowa saszetkę, z której wzięła pieniądze, by zapłacić za ziemniaki. Mężczyzna wykorzystując chwilową nieobecność kobiety w pokoju skradł saszetkę, w której znajdowało się 12 tysięcy złotych.

Mieszkanka Świebodzic powiadomiła Policję o kradzieży. W trakcie prowadzonych czynności policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży pieniędzy.30-latek z powiatu złotoryjskiego już wcześniej był karany za podobne przestępstwa. W trakcie przesłuchania przyznał się do kradzieży pieniędzy, wyjaśniając iż kradzieży dokonał w związku z problemami finansowymi.

Policjanci ze Świebodzic odzyskali także skradzione 79-latce pieniądze.

Teraz mężczyzna za swój czyn odpowie przed Sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group