Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1266
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Sprzęt dla policji

Środa, 9 grudnia 2020, 7:42
Autor: red
Żarów: Sprzęt dla policji
Fot. UM Żarów
Dwie drukarki, tonery oraz niszczarki do dokumentów trafiły do funkcjonariuszy z żarowskiego Komisariatu Policji.

Sprzęt został sfinansowany ze środków budżetu gminy Żarów, pochodzących z opłat za zezwolenia wydane na podstawie ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, na działania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem epidemii Covid-19.
Na ręce komendant Komisariatu Policji w Żarowie Katarzyny Wilk sprzęt przekazali burmistrz Leszek Michalak, zastępca burmistrza Przemysław Sikora i Małgorzata Siemińska kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie.

– W związku z sytuacją epidemiologiczną panującą w naszym kraju oraz dynamicznym wzrostem zachorowań na Covid-19, na Policję został nałożony szereg dodatkowych zadań. Każdego dnia w Komisariacie Policji w Żarowie sporządzana jest znaczna ilość dokumentów związanych ze zwalczaniem i zapobieganiem stanu epidemiologicznego. Drukowane są listy osób przebywających na kwarantannie oraz izolacji domowej, notatki urzędowe dotyczące działań związanych z Covid-19, polecenia, wytyczne, instrukcje oraz procedury związane z przestrzeganiem reżimu sanitarnego. Ogrom wytwarzanej dokumentacji znacznie obciąża i zużywa urządzenia służące do drukowania. Dlatego dziękujemy za przekazany sprzęt, który przede wszystkim usprawni nam wszystkim pracę – mówi Katarzyna Wilk komendant Komisariatu Policji w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group