Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 937
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Srebrna Miss Świebodzic

Środa, 22 czerwca 2022, 13:14
Autor: red
Świebodzice: Srebrna Miss Świebodzic
Fot. UM Świebodzice
Wtorek (21 czerwca) należał do naszych Pięknych Seniorek, które miały okazję zaprezentować się podczas pierwszych w naszym mieście Wyborów Srebrnej Miss Świebodzic roku 2022. 12 odważnych i pełnych energii Pań stanęło w Konkursie o tytuł Srebrnej Miss organizowanym przez Klub Senior + w Świebodzicach i Miejski Dom Kultury.

Był to pierwszy tego typu konkurs w naszym mieście. Wydarzenie poprzedził recital utalentowanej Weroniki Wąsowskiej, która zaśpiewała najpiękniejsze kobiece utwory. Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga otworzył Konkurs i złożył wszystkim uczestniczkom najserdeczniejsze życzenia i gratulacje, podkreślając ciężką rolę Jury w dokonaniu wyboru tej jedynej.

Kandydatki zaprezentowały się przed Jury w składzie: Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga, Sekretarz Miasta Świebodzice Sabina Cebula, Teresa Anniuk-Gulak oraz Irena Czapkowska, a także przed licznie zgromadzoną publicznością.

W wydarzeniu uczestniczył także Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzicach Robert Sysa oraz Prezes OSIR Sp. z.o.o Jarosław Pizuński.

W trakcie pokazu organizatorki i jednocześnie prowadzące Konkurs Agata Koperska Kierownik Klubu Senior + wraz z Anetą Sterną p.o Dyrektora Miejskiego Domu Kultury prezentowały uczestniczki na podstawie własnych obserwacji oraz informacji uzyskanych od samych kandydatek.

W przerwie obrad Jury oraz po oddaniu głosów przez publiczność zaprezentował się Zespół Melodia ze Stowarzyszenia Senior=Aktywny Obywatel.

Nagrodę publiczności otrzymała Małgorzata Muszalska, a Tytuł Srebrnej Miss Świebodzic roku 2022 powędrował po ciężkich obradach jury w ręce Danuty Wiśniewskiej.

Wszystkie pozostałe uczestniczki otrzymały tytuł Srebrnej Wice Miss Świebodzic, szarfę oraz upominki od fundatorów Konkursu. Na zakończenie wspólnie z publicznością zaśpiewano utwór „Spełniaj Marzenia” oraz oddano laureatki w ręce fotoreporterów.

Mamy nadzieje, że Konkurs ten na dobre zagości w kalendarzu świebodzickich imprez przez kolejne lata, udowadniając, że piękno nie ma wieku, bo prawdziwe piękno tkwi w środku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
100%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group