Środa, 24 czerwca

Stal bez szans w meczu z III–ligowcem

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

W zaległem spotkaniu pierwszej kolejki Pucharu Polski na szczeblu okręgu wałbrzyskiego piłkarze Stali Świdnica występujący na co dzień na boiskach okręgówki ulegli na własnym terenie 0:6 III–ligowej Bielawiance Bielawa.

Po pierwszych 45 minutach rywale prowadzili już 3:0 po dwóch golach Ochoty i trafieniu Chęcińskiego. Po zmianie stron III-ligowcy dołożyli jeszcze trzy bramki, autorstwa Furmankiewicza, Zielińskiego oraz Śpiewaka i awansowali do drugiej rundy Pucharu Polski OZPN Wałbrzych, gdzie zagrają z Victorią Świebodzice.

Stal Świdnica - Bielawianka Bielawa 0:6 (0:3)

Stal: Janikowski, Dec, Oleksy, Jędrasiewicz, Sowa, Madziała, Rogowski, Tymcik (60’ Tymcik), Piotrowski (46’ Śliwa), Czernicki (38’ Młocek), Adamus (56’ Bylica)

Bielawianka: Celmer, Marszałek, Chrapek, Świerzawski, Morasz, Chęciński (46’ Karczmarek), Furmankiewicz, Ślepecki (46’ Ulatowski), Zieliński, Wac (46’ Góral), Ochota (46’ Śpiewak)

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka