Piątek, 12 czerwca
13°C Jelenia Góra

Startujemy z budową świetlic

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

Już niebawem, bo na początku kwietnia ruszy budowa nowych, długo wyczekiwanych świetlic wiejskich w miejscowościach Kłaczyna i Borów. 13 marca gmina Dobromierz rozstrzygnęła dwa postępowania przetargowe przeprowadzone na budowę tych obiektów i wyłoniła wykonawców w/w zadań.

Zainteresowanie realizacją procesu inwestycyjnego było bardzo duże i w wyniku ogłoszenia przetargu nieograniczonego wpłynęło do urzędu 16 ofert na budowę świetlicy w Kłaczynie i 17 ofert na budowę świetlicy w Borowie.

26 marca podpisano umowy na budowę świetlic z wykonawcami, którzy z początkiem kwietnia przejmą place budowy i rozpoczną prace ziemne.

(UG Dobromierz)

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka