Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 1072
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Stojaki na rowery

Niedziela, 4 kwietnia 2021, 9:06
Autor: red
Żarów: Stojaki na rowery
Fot. UM Żarów
Dobra wiadomość dla rowerzystów. Właściciele jednośladów mogą zostawiać swoje rowery na nowych stylowych stojakach rowerowych, które zamontowane zostały na terenie Żarowa.

Stojaki zostały zainstalowane w trzech różnych lokalizacjach, przy budynku Urzędu Miejskiego w Żarowie, Targowisku Miejskim oraz boisku sportowym na ul. Piastowskiej 10.

Wykonawcą nowych stojaków na rowery jest Pan Sebastian Jarosz, który jest także autorem ekologicznych serc na nakrętki. Stojaki, które są do dyspozycji rowerzystów zostały zainstalowane w dwóch różnych wersjach, damskiej i męskiej.

Celem projektu jest przede wszystkim propagowanie aktywnego wypoczynku, promocja turystyki rowerowej i promocja jazdy rowerem jako alternatywnego środka transportu

Rower to idealna alternatywa w miejskiej, często zakorkowanej codzienności. To bezemisyjny, zdrowy i z roku na rok coraz modniejszy środek transportu. To nadzieja na czystą, bezsmogową przyszłość naszych małych ojczyzn.

Zachęcamy mieszkańców do aktywnego wypoczynku na rowerze, bo w ten sposób dbamy nie tylko o siebie, ale również środowisko.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group