Sobota, 27 czerwca

Strażnicy miejscy zadbają o bezpieczeństwo najmłodszych

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego ruszyła po raz kolejny w naszym mieście akcja "Bezpieczna droga do szkoły" z udziałem świdnickich strażników miejskich.

Od 1 września strażnicy przeprowadzą działania prewencyjne mające na celu poprawę bezpieczeństwa najmłodszych w czasie ich drogi do szkoły. W okolicach szczególnie niebezpiecznych będą pojawiały się patrole strażników, aby czuwać nad bezpiecznym dotarciem dzieci i młodzieży do szkół. Akcja potrwa do 13 września.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka