Czwartek, 25 czerwca

Streetball na Orliku

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Sportową triadę zakończymy 27 lipca kolejną edycją Turnieju Koszykówki STREET BALL drużyn dwuosobowych (2x2) na Orliku w Lutomi Górnej, na który już teraz zapraszamy!

Zapisy na miejscu w dniu imprezy od godziny 15:30.

Kategoria wiekowa 8 – 13 lat.

Walczymy o puchary i medale!

Regulamin turnieju: https://tiny.pl/cgjkg

Dodatkowe atrakcje:

rodzinny konkurs rzutów (rodzice szykujcie się!),rnmecz pokazowy Lutomia vs. Dzierżoniów,rnpoczęstunek dla każdego uczestnika.
Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i tak jak w roku ubiegłym świetnej gry i wspaniałych emocji nie zabraknie!

Partnerzy wydarzenia: sołectwo Lutomia Górna oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka