Czwartek, 25 czerwca

Streetball w Lutomi

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Przed nami kolejna edycja Turnieju Koszykówki STREET BALL drużyn dwuosobowych (2x2) na Orliku w Lutomi Górnej na który zapraszamy już 2 września na boisko sportowe Orlik w Lutomi Górnej.

Zapisy prowadzone będą w dniu imprezy od godz. 15.30. Rozgrywki prowadzone będą w kategorii wiekowej 8-13 lat.

Dodatkowe atrakcje: rodzinny konkurs rzutów (rodzice szykujcie się!),rnmecz pokazowy Lutomia vs. Dzierżoniów,rnpoczęstunek dla każdego uczestnika.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka