Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 886
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lutomia Dolna: Sukces Kacpra

Czwartek, 9 czerwca 2016, 16:24
Aktualizacja: 16:25
Autor: red
Lutomia Dolna: Sukces Kacpra
Fot. Gmina Świdnica
Kacper Jamrozik zdobył I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w kickboxingu.

Kacper to na co dzień uczeń gimnazjum w Lutomi Dolnej i Wychowanek Fighter Klub Kaczmarek Grodowski.

Młody, skromny, spokojny - tak można w skrócie opisać ucznia klasy 3 Gimnazjum im. Unii Europejskiej w Lutomi Dolnej. Jak sam mówi: - sportem interesuje się od najmłodszych lat i jest on we krwi, nie wyobrażam sobie życia bez aktywności związanej z treningiem i bieganiem.
- Wszystko zaczęło się od walk oglądanych w telewizji - wspomina. - Potem wraz z bratem poszedłem na trening MMA i zostałem w klubie MMA Gryf Świdnica lecz tylko na pół roku. Przez błahy powód zrezygnowałem z treningów w tamtym klubie (niedogodne godziny treningu) i jak się okazało był to kolejny krok do celu, ponieważ trafiłem do Fighter Klub Kaczmarek Grodowski.

Pierwsze zawody?
- Czułem stres, niepewność, a jednocześnie chęć sprawdzenia siebie. Czy podołam. Kickboxing nauczył mnie systematyczności, która pokazała, że tylko tak można osiągnąć wyniki - poza tym zyskałem pewność siebie - mówi z uśmiechem Kacper.

- Największym wsparciem są moi trenerzy, dzięki którym osiągnąłem swój największy sukces - zwycięstwo w Otwartych Mistrzostwach Polski w Kickboxingu. Mistrzem nikt się nie rodzi, do tego celu jest daleka i kręta droga a sukces zdobywany ciężkimi treningami daje największego "kopa" do działania! - mówi Kacper.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group