W tym samym czasie były też rozgrywane zawody międzynarodowe klasy 3*, w których nasza zawodniczka również zdobyła wysokie trzecie i czwarte miejsca. Ponadto Katarzyna Kuryś została powołana do czteroosobowej ekipy, która będzie reprezentowała Polskę podczas Mistrzostw Świata w tej dyscyplinie. Mistrzostwa odbędą się na początku sierpnia w Piber w Austrii.
Sukces Katarzyny Kuryś
Audio
Czytaj na głos
W Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbyły się Mistrzostwa Polski w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi, na których 3. miejsce wywalczyła Katarzyna Kuryś ze Stadniny Koni Żółkiewka.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.