13 maja na stadionie Zawiszów odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów w Lekkiej Atletyce. Uczniowie zmierzyli się w biegach na 100m, 300m, 1000m i 2000m oraz pchnięciu kulą, rzucie oszczepem i skoku w dal. Zawody zakończyły zmagania sztafet 4x100m i sztafety szwedzkiej.
U dziewcząt w biegu na 100m zdecydowanie zwyciężyła Małgorzata Toroń z Gimnazjum nr 1 natomiast bieg na 300m zakończył się wygraną Dominiki Wróblewskiej i trzecim miejscem Weroniki Iwanczyszyn. Rywalizacja na 1000m zakończyła się trzecim miejscem Igi Bystrzyckiej. W pchnięciu kulą pierwszą pozycję uzyskała Oliwia Moczadłowska, a trzecią Julia Graczyk. W skoku w dal pierwsza była Katarzyna Grędzińska, a trzecia Paulina Jewiarz. Dziewczęta zajęły pierwsze miejsce zarówno w sztafecie 4x100, jak i sztafecie szwedzkiej. Natomiast u chłopców rywalizacja zakończyła się drugim miejscem zarówno w sztafecie 4x100, jak i szwedzkiej, trzecim miejscem w biegu na 100m Dawida Kalinina i trzecim Damiana Mikły na 300m.
Używamy niezbędnych cookies do działania serwisu oraz opcjonalnych cookies preferencji, analityki, treści zewnętrznych i pomiaru reklam. Można zaakceptować wszystko, odrzucić opcjonalne albo dostosować ustawienia.
Polityka prywatności i cookies
Ustawienia cookies
Zarządzaj zgodami
Niezbędne cookies są wymagane do działania serwisu. Opcjonalnie można włączyć preferencje, analitykę Google, osadzone treści zewnętrzne oraz pomiar reklam.
Niezbędne
Logowanie, bezpieczeństwo, sesja oraz zapis decyzji o cookies.
Zawsze aktywne
Preferencje
Zapamiętanie ustawień interfejsu itp.
Analityka
Pomiar ruchu w Google Analytics po uzyskaniu zgody.
Treści zewnętrzne
Osadzone mapy Google, filmy YouTube i materiały Facebook.
Reklamy i pomiar
Google AdSense, ograniczanie ponownego wyświetlenia oraz pomiar skuteczności reklam.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.