Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 938
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świąteczne krwiobranie

Niedziela, 3 stycznia 2016, 8:54
Autor: opr.red.
Świebodzice: Świąteczne krwiobranie
Fot. www.swiebodzice.pl
Świąteczno–noworoczne rozluźnienie towarzyszące większości z nas nie odwiodło krwiodawców od udziału w ostatniej w tym roku zbiórce krwi. Podczas zorganizowanej we wtorek, 29 grudnia, akcji udało się zebrać niemal 7 listrów życiodajnego płynu.

W sali Miejskiego Domu Kultury stawiło się czternastu krwiodawców nieobojętnych na potrzeby chorych, z których, po przeprowadzeniu badań, do oddania krwi zakwalifikowana została trzynastka. Tradycyjnie już, wśród krwiodawców rozlosowano nagrodę niespodziankę. Tym razem okazały prezent w postaci kuchenki mikrofalowej powędrował w ręce pani Igi Krzystek.

Urząd Miejski w Świebodzicach składa serdeczne podziękowania dyrekcji sklepu Tesco za ufundowanie nagrody, a także przedsiębiorstwu Śnieżka-Invest za osłodzenie zbiórki swoimi wyrobami.

Kolejna akcja odbędzie się już 10 stycznia. Osoby, które chcą podzielić się z potrzebującymi najcenniejszym darem krwi, będą mogły ucznić to podczas miejskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Organizatorami akcji byli: Urząd Miejski, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, Klub Honorowych Dawców Krwi w Świebodzicach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group