Niedziela, 28 czerwca

Świdniccy prymusi nagrodzeni

Audio

Czytaj na głos

Autor: UM Świdnica 1 min czytania

Najlepsi świdniccy absolwenci kończący naukę w szkołach podstawowych odebrali z rąk Prezydent Miasta Świdnicy, Beaty Moskal-Słaniewskiej, nagrody oraz pamiątkowe statuetki i dyplomy z tytułem Primus Inter Pares.

Nagrody o wartości 1000 zł uczniowie wybierali sobie sami. Tablet, hulajnoga elektryczna, słuchawki, klawiatura, aparat fotograficzny - takie między innymi prezenty otrzymali najlepsi z najlepszych.

Tytuły Primus Inter Pares przyznane zostały dziesięciu absolwentom, którzy mogą pochwalić się średnią ocen od 5,29 do 5,94 i wzorową oceną z zachowania.

Nagrodzeni zostali:

Pola Żak - Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki, średnia ocen - 5,65Olga Niciarz - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, średnia ocen- 5,76Michał Kwiatkowski - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza, średnia ocen - 5,94Zuzanna Komorowska - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego, średnia ocen - 5,65Patrycja Ramut - Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, średnia ocen - 5,76Adam Piotr Bajorek - Szkoła Podstawowa nr 105 im. Polskich Podróżników i Odkrywców, średnia ocen - 5,94Lena Szubka - Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II, średnia ocen - 5,29Noah Alexander Bösch - Społeczna Szkoła Podstawowa, średnia ocen - 5,44Kacper Jagiełło - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Świdnickiego Stowarzyszenia Oświatowego „Bliżej Dziecka”, średnia ocen – 5,48Nina Porabik - Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa „Caritas” Diecezji Świdnickiej im. ks. prałata Dionizego Barana w Świdnicy, średnia ocen – 5,59.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka