Czwartek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 665
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnicki Rynek

Wiadomości: Świdnica
Wtorek, 1 czerwca 2010, 12:38
Aktualizacja: 12:39
Autor: PB
Fot. PB
Co zmieniłbyś w świdnickim Rynku?

Grzegorz: Nasz Rynek jest naprawdę bardzo ładny. Kamienice są odremontowane i pięknie oświetlone. Jest się czym pochwalić. Ale niestety nic się tam nie dzieje. Rynek to głównie banki. Brakuje restauracji, kawiarni. Jest nudno. Chciałbym, żeby nasz Rynek tętnił życiem, tak jak we Wrocławiu.

Alicja: Nie jestem świdniczanką, ale Świdnicę znam bardzo dobrze. Rynek jest piękną wizytówką miasta. Jest jednym z ładniejszych zabudowań na Dolnym Śląsku. Niestety, moim zdaniem, w Rynku brakuje miejsc, takich jak restauracje i kawiarnie, gdzie można byłoby usiąść i podziwiać widoki.

Marcin: Świdnicki Rynek jest całkiem ładny, ciekawie odnowiony. Jest jednak zbyt mało imprez, wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. To centrum miasta, w którym powinno skupiać się całe jego życie.

Damian: Zlikwidowałbym połowę banków... Ale tak serio, to w Świdnicy, a szczególnie w Rynku, powinno być więcej pub-ów i restauracji czy też innych miejsc, gdzie ludzie mogą spędzać swój wolny czas. Generalnie Rynek bardzo mi się podoba, ale po godzinie 18.00 robi się pusty i martwy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group