Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 928
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Świdnicki Rynek

Wtorek, 1 czerwca 2010, 12:38
Aktualizacja: 12:39
Autor: PB
Świdnica: Świdnicki Rynek
Fot. PB
Co zmieniłbyś w świdnickim Rynku?

Grzegorz: Nasz Rynek jest naprawdę bardzo ładny. Kamienice są odremontowane i pięknie oświetlone. Jest się czym pochwalić. Ale niestety nic się tam nie dzieje. Rynek to głównie banki. Brakuje restauracji, kawiarni. Jest nudno. Chciałbym, żeby nasz Rynek tętnił życiem, tak jak we Wrocławiu.

Alicja: Nie jestem świdniczanką, ale Świdnicę znam bardzo dobrze. Rynek jest piękną wizytówką miasta. Jest jednym z ładniejszych zabudowań na Dolnym Śląsku. Niestety, moim zdaniem, w Rynku brakuje miejsc, takich jak restauracje i kawiarnie, gdzie można byłoby usiąść i podziwiać widoki.

Marcin: Świdnicki Rynek jest całkiem ładny, ciekawie odnowiony. Jest jednak zbyt mało imprez, wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. To centrum miasta, w którym powinno skupiać się całe jego życie.

Damian: Zlikwidowałbym połowę banków... Ale tak serio, to w Świdnicy, a szczególnie w Rynku, powinno być więcej pub-ów i restauracji czy też innych miejsc, gdzie ludzie mogą spędzać swój wolny czas. Generalnie Rynek bardzo mi się podoba, ale po godzinie 18.00 robi się pusty i martwy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group