Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1006
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Świdniczka ma roczek!

Niedziela, 1 sierpnia 2010, 11:31
Aktualizacja: Środa, 18 sierpnia 2010, 12:00
Autor: Świdniczka.com
Świdnica: Świdniczka ma roczek!
Fot. Wiktor Bąkiewicz
O północy stuknął nam roczek. Portal Świdniczka.com jest z Wami od 1 sierpnia 2009 r. Nasi Czytelnicy świętowali z nami urodziny w klubie Łaźnia w Świdnicy. Zjedliśmy urodzinowego torta, wypiliśmy szampana. A wcześniej serwowaliśmy kiełbaski z grilla. Jak było? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Pierwsze urodziny portalu wypadają dzisiaj, ale imprezę rozpoczęliśmy wczoraj wieczorem. Prowadziła Asia przy wsparciu Justyny i czasem pojawiającej się na scenie Karoliny. Swoje setki prezentowali naszym gościom na scenie dj’e z ekipy sztucznylans.pl: Jacek i Łukasz. Piętro niżej przy grillu dyżurowali niezastąpieni Irek, Mateusz i Rafał serwując kiełbaski. Pomagały im Marysia, Monika i Madzia.

Gdy zapadł zmierzch, na scenę wkroczyły piękne kobiety. Casting prowadziły Dagmara i Paulina. Pięć uczestniczek I Castingu Świdniczki opowiedziało krótko o swoich zainteresowaniach. Następnie dziewczęta udały się na krótką sesję zdjęciową. Jej wyniki można podziwiać: tutaj. Zachęcamy do oglądania zdjęć dziewcząt i do głosowania na - Waszym zdaniem - najpiękniejszą.

Przed północą Marcin wniósł ośmiokilogramowy tort, który podzieliła Karolina przy pomocy Irka. Strzeliły też korki od szampanów, złocisty napój polewali Wiktor, Rafał i Mateusz. Wznieśliśmy toast za to, aby Świdniczka jeszcze długie lata towarzyszyła świdniczanom. Był też konkurs, którego głównym bohaterem był Świdniczkowy Drink. Przygotowała nam go barmanka Martyna, która za chwilę wcieliła się w rolę jurora. W konkursie zwyciężyła pani, która najlepiej zapamiętała skład drinka. W nagrodę była pierwszą osobą z naszych gości, która skosztowała napoju. – Trochę słaby – powiedziała. – Chodzi o to, żeby nie było czuć alkoholu – zdradziła nam później szefowa barmanek Magda, która przygotowała recepturę.

Dziękujemy Wam, że byliście tej nocy z nami!

Dziękujemy także:
* klubowi Łaźnia,
* ekipie sztucznylans.pl,
* świdnickiemu Intermarché,
* cukierni Oleńka,
* Agencji Medialnej Arete.

Ale przede wszystkim dziękujemy wszystkim, którzy są z nami codziennie: naszym Czytelnikom. To dla Was istniejemy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group