Czwartek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 194
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świętują Małgorzaty – dziś oficjalne otwarcie placu

Wiadomości: Świdnica
Sobota, 2 lipca 2011, 8:44
Aktualizacja: Niedziela, 3 lipca 2011, 10:44
Autor: red.
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Rodzinnym festynem z mocą atrakcji dziś oficjalnie zostanie otworzony nowo wyremontowany plac Świętej Małgorzaty.

Konkursy, wspólna zabawa i wiele atrakcji czeka dziś na uczestników rodzinnego festynu na placu Świętej Małgorzaty w Świdnicy. Początek już o godzinie 10.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich świdniczan.

A w programie m.in. turniej szachowy o puchar lodowy Małgorzaty. Tym, którym nie powiedzie się w rozgrywkach, Wojciech Rut z Cafe Club & Pub Fosa na pocieszenie podaruje pysznego loda. Zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzyma specjalny puchar, wszystkie Małgorzaty, obecne na festynie w punkcie rejestracyjnym tuż obok sceny, otrzymają specjalny certyfikat oraz kupon, który weźmie udział w losowaniu bonu o wartości 50 zł, ufundowanego przez Cafe Club & Pub Fosa do wykorzystania w kawiarni oraz roczny abonament uprawniający do bezpłatnego parkowania na pl. św. Małgorzaty i wiele innych atrakcji.

Poniżej prezentujemy szczegółowy program imprezy:

Plac św. Małgorzaty z atrakcjami – Festyn rodzinny na otwarcie
(sobota, 2 lipca 2011 r., godz. 10.00-14.00)

… odkrywamy tajemnice Placu
… bawimy się całymi rodzinami
… Małgorzaty przyjmujemy z największymi honorami

godz. 10.00 – rozpoczęcie Festynu
godz. 11.00 – oficjalne uruchomienie fontann
godz. 13.00 – na finał:
– pamiątkowe zdjęcie Małgorzat – tych dużych i tych małych
– losowanie i wręczenie nagród
– wspólne odśpiewanie piosenki „Małgośka” Maryli Rodowicz.

Wśród atrakcji Festynu:
gry i zabawy dla najmłodszych (ALE HECA),
występy dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 4 i nr 6 w Świdnicy oraz dziecięcego zespołu „Mały Jubilat” (ŚOK),
pokazy MAGIKA,
gry rekreacyjno-sprawnościowe (TKKF),
turniej szachowy o puchar lodowy Małgorzaty,
od godz. 12.00 bezpłatne znakowanie rowerów,
dla dużych i małych odkrywamy tajemnice placu św. Małgorzaty. Spacery z przewodnikiem startują o godz.: 10.30, 11.30, 12.30. Zbiórka przy scenie. (MBP)

UWAGA!
Każda Małgorzata otrzyma specjalny certyfikat. Małgosiu, nie zapomnij zabrać dokumentu potwierdzającego autentyczność Twojego imienia!

Organizatorzy: Urząd Miejski, Miejska Biblioteka Publiczna, Świdnicki Ośrodek Kultury, Przedszkola Miejskie nr 4 i nr 6, Cafe Club & Pub Fosa Wojciech Rut

***

Przebudowę placu św. Małgorzaty realizuje konsorcjum firm, któremu przewodniczy Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów. Całkowity koszt przebudowy to 9,9 mln zł. 4,3 mln zł Świdnica pozyskała w ramach unijnego wsparcia, pozostała kwota – ponad 5,6 mln zł – pochodzi z budżetu miasta. Zadanie realizowane było od września 2009 roku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 2-07-2011 10:39
A czy w przyszłości planowany jest również "Dzień pieszego pasażera" ?
~ 2-07-2011 22:45
Tak i dzień wycinki drzew i betonowania i brukowania miasta! Potem na Placu Jana Pawła II będziemy śpiewać Barkę, przy wtórze tych, którzy noszą podobno brzmiące nazwiska. Potem w aquaparku będą obchody wszystkich urodzonych pod znakiem ryb, raków i wodników. Następnie w likwidowanych szkołach, żłobkach i przedszkolach świętować będziemy festyn luzu i pustych przestrzeni. Itp. itd.
~ZZZ 2-07-2011 22:58
GRATULACJE.URZĄD MIASTA NIEMA PIENIĘDZY NA SKOSZENIE GŁUPICH TRAWNIKÓW W MIEŚCIE .KASĘ WYDAJĄ NA DOSŁOWNIE MÓWIĄC GŁUPOTY,JESZCZE TEN AQUA PARK.NIE DŁUGO BANKRUCTWO.POZDRAWIAM.
~ 3-07-2011 8:18
Ale ważne, że paru urzędników napchało sobie kieszenie! To, że okręt tonie jest nieważne. Ważne, że dla było niedoszłego czlonka Sejmiku Wojewódzkiego stworzono ciepłą posadkę. Że ten naród jeszcze ciągle śpi. Przecież ten człowiek nie dostał poparcia wyborców i powinien zniknąć. Stoją za tym jakieś dziwne, śmierdzące układy. Ciekawe, kiedy ten układ się sypnie? Nie ma nic wiecznego na tym świecie!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group