Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 990
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Szkółka tenisowa zakończona

Piątek, 27 sierpnia 2010, 12:57
Aktualizacja: 13:01
Autor: MDvR
Świdnica: Szkółka tenisowa zakończona
Fot. ŚOSiR
Dla kilkudziesięciu młodych adeptów tenisa czwartek 26 sierpnia był smutnym dniem. Odbyły się wtedy ostatnie zajęcia szkółki tenisowej prowadzonej przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W ciągu całego sierpnia w każdy wtorek i czwartek chętne dzieci i młodzież uczestniczyły w zajęciach na korcie. Dla większości z nich był to debiut na korcie. Na ostatnich zajęciach odbyło się podsumowanie szkółki, młodzi adepci w formie konkursowej sprawdzali swoje umiejętności poruszanie się po korcie i poszczególnych uderzeń.

Wszyscy uczestnicy szkółki na zakończenie otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa, po dwie piłeczki, soczek i loda. Wśród dzieci, które jeszcze nie posiadają swojego tenisowego sprzętu rozlosowano dwie rakiety, które przypadły Dominice Szmist i Sandrze Olczak. Najmłodszymi uczniami były pięcioletnia Justyna Rajch i o rok starsza Michalina Wróbel.

Organizatorem zajęć jak co roku był ŚOSiR oraz Tenis Fan Klub. Pieczę nad imprezą sprawował Wiesław Kułakowski, a do pomocy miał: Biankę Kurowską, Klaudię Wieczorek, Dominikę Wiącek, Kacpra Dębickiego, Bartka Różyckiego, Annę Smółkę i Beatę Sajpel

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group