Czwartek, 25 czerwca

Tak głosowano w Dobromierzu

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Frekwencja w gminie Dobromierz podczas niedzielnych wyborów parlamentarnych wyniosła 67,15%.

W gminie Dobromierz 44,56% wyborców poparło w niedzielnych wyborach parlamentarnych Prawo i Sprawiedliwość. Na drugim miejscu znalazła się Koalicja Obywatelska z poparciem 28,41% głosujących, na trzecim – Trzecia Droga z poparciem 11,43%, na czwartym – Nowa Lewica z 6,43%, na piątym – Konfederacja z poparciem 6,27% wyborców. Komitet Wyborczy Bezpartyjni Samorządowcy uzyskał 1,87% i Polska Jest Jedna – 1,03%.

- Dziękuję mieszkańcom za liczny udział w niedzielnych wyborach i wysoką frekwencję – komentuje wójt Jerzy Ulbin.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka