Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 996
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: To dla Ciebie MAMO!

Wtorek, 27 maja 2014, 10:44
Aktualizacja: 10:55
Autor: red.
Żarów: To dla Ciebie MAMO!
Fot. UM Żarów
Zawsze cierpliwe, oddane i troskliwe. Ich miłość jest bezgraniczna i bezwarunkowa. Potrafią doradzać, być wymagające i kochać całym swoim sercem. Za życzliwość, opiekuńczość i codzienne wsparcie w poniedziałek, 26 maja pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie podziękowali swoim mamom. Były wiersze, piosenki, życzenia i wspólna zabawa. A wszystko po to, aby zaakcentować ten wyjątkowy dzień.

- Mamo, chodź z nami! Damy Ci łąkę. Z kwiatami, ze skowronkiem, ze słonkiem. Do wąchania, słuchania, patrzenia… A do łąki dodamy życzenia: Nawet, gdy się zachmurzy na niebie. Nawet, gdy się kłopotów nazbiera, my uśmiechajmy się do siebie. Zawsze, jak tu, jak teraz - tak najmłodsi uczniowie żarowskiej podstawówki przywitali swoje mamy.

Ze wszystkimi mamami życzeniami podzielili się również nauczyciele szkoły. - To Wy odpowiadacie za domowe ognisko i dbacie o rodzinną atmosferę. Jesteście dla swoich dzieci wyjątkowymi osobami, a one doceniają każde nawet najdrobniejsze gesty. Składam serdeczne podziękowania nie tylko za liczne przybycie, ale przede wszystkim za nieustanne wspieranie i wychowywanie ich w duchu najważniejszych wartości. Z tej wyjątkowej okazji proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia i niech dzieci będą Waszą najcenniejszą pociechą - życzyła Iwona Nieradka, nauczycielka żarowskiej podstawówki.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group